Przemysław Kuziak telepata

Wpisy

 • sobota, 26 stycznia 2019
  • Czekam na dofinasowanie ( jestem atakowany przez mafie medialną telewizję radio i prasę )

   Torturują mnie dziennikarze polscy i zagraniczni tworzą międzynarodową mafię która rządzi światem .
   Jestem prześladowany atakowany wysuwany zastraszany przez polskie stacje radiowe RMF Fm i zet.
   Jestem sławny na całym świecie w filmach w muzyce polityce czy biznesie tylko że w Polsce nie wiedzą o tym ludzie i nawet nie dają mi się umówić głównie to radio i telewizyjne mi blokuje i chcę mnie zastraszyć .
   Największymi sadystami są ludzie mediów używają technologii do torturowania obywateli np. Wychwytują myśli ludzi i wykorzystują przeciw nim nawet nie dają swobodnie myśleć czy korzystać z życia .
   Z ludzi zrobili drony o kierują przeciw mnie każą mnie obrażać czy grozić .

   Prawdopodobnie za torturowany i znęcanie opowiada policja Interpol i inne służby . Oni są wrogami i udają że są po mojej stronie.

   Ja chcę mieć w Sokołowie dziewczynę jakoś nie chcą ze mną się spotykać muszę jeździć do Siedlec czy warszawy aby się umówić.
   Dzięki mnie Sokołowie będą pociągi mają przywrócić przewozy pasażerskie i z Kosowa do Sokołowa wybudować drogę oraz dokończyć budowę stadionu ale to mieszkańcy o tym nie wiedzą dodatkowo są okłamywani przez policję i telewizję że nie jestem Nikmi sławnym ani ważnym i nie dadzą umówić się z dziewczyną na randkę.
   Pośrednio przyczyniłem się do inwestycji w kolej zakupiono wiele pociągów czy to pkp czy kolej mazowiecka to miejsca pracy w polskim przemyśle i infrastrukturze.
   Wiele ustaw jest uchwalanych pod moje potrzeby też są kierowane tam pieniądze budżetowe przez rząd . Powinienem być szanowany przez ludzi i przestać się bawić w wojnę moje nękania.
   Nawet wojsko czy policja kupuje różne rzeczy np. Śmigłowce jakby były dla mnie tak wynika z wypowiedzi przedstawicieli ale w Sokołowie czy w Siedlcach o tym nikt nie wie bo tu bym miał dziewczynę i nikt by tego nie blokował prawdopodobnie okolicę kontroluje telewizje oraz sieci z innych krajów bo co tu się dzieje wiedzą bardziej amerykanie Anglicy Francuzi Rosjanie czy Chińczycy a nie Polacy .
   Ogólnie tu jest jakaś mafia międzynarodowa muzyczną filmowa telewizyjna i to większość sklepów barów instytucji oraz ludzi ona kontroluje i inwigiluję.

   Jestem wykorzystywany przez wiele instytucji firm czy wpływowych osób czerpią inspirację i pomysły moją osobą do tworzenia swoich produkcji W filmach opierają scenariusze na mnie i moich przeżyciach dobierają aktorów reżyserów podobnych do mnie . Zarabiają np. Marvel Netflix wytwornie filmowe miliardy dolarów dostają dodatkowo różne prestiżowe nagrody Oscary bafty złote globy czy palmy . Przemysł filmowy powinien wynagrodzić mnie finansowo za swoje zyski które dzięki mnie zarobili i zapłacić jak ich pracownikowi aktorowi scenarzyście czy reżyserowi przelać mi na konto pieniądze . Muzycy jak też wytwórnie płytowe bardzo dużo zarobili tworząc muzyków płyty piosenki teledyski czy festiwale i koncerty które były zorganizowane inspirowane moimi gustami muzycznymi . Łatwiej było o sensorów kiedy było to dla mnie zorganizowane . Wielu było sponsorowanych koncertami na prestiżowych imprezach jak Super Bowl show czy otwarcie mistrzostw świata czy Europy w piłce nożnej często byli to muzycy których lubiłem lajkowałem czy byli do mnie podobni . Organizatorzy np . UEFA Fifa wybierali jakbym ja ich osobiście zaprosił . Producenci muzyczni powinni mi wynagrodzić że moja osoba przyniosła im sławę i zyski przecież oni prowadzą fundacje charytatywne wspierają biednych to powinni mnie wspierać i dać pieniądze jak komuś z branży któremu trzeba pomóc i podziękować . Celebryci którzy zrobili karierę udając mnie mój wygląd dzieki temu zdobywali sponsorów czy reklamy sesję zdjęciowe czy programy telewizyjne mogli o mnie pamiętać komu zawdzięczają swój sukces i wynagrodzić zapłacić mi . Posobnie biznes który który tworzył produkty inspirując się moją osobą od samochodów przez elektronikę po budowle jak stadiony czy wieżowce dostając zamówienie czy kontrakty powinien mnie traktować jak doradcę czy nawet eksperta bo ja przyniosłem im ogromne zyski i mnie wynagrodzić finansowo

   Numer konta pod który można wpłacać dotacje

   Donate ! Wpłacajcie na zbiórkę
   collect money to your own goals or you can pay them to me

   PL96147000022020599270000001

    PAYPAL      https://paypal.me/pools/c/8bJixqX91u

   paypal.me/PKuziak

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   telpol
   Czas publikacji:
   sobota, 26 stycznia 2019 15:32
 • poniedziałek, 07 maja 2018
 • wtorek, 06 marca 2018
  • Jedna z najpopurarniejszych i najbardziej w pływowych osób na świecie

   Ja Chce dziewczynę jakoś kazda ma chłopaka lub męża nawet nie dają się umówić czy dać numeru telefonu prawdopodobnie dziennikarki pracownicy mediów muzycy zabraniają są sadystkami mają zabawę w znęcanie się nad moją osobą. Reprezentacjia która wygrała awans do Rosji nic nie zrobiła aby mi pomóc przynajmniej dać dziewczynę jeżeli nie pieniądze Mieli ułatwioną drogę do awansu łatwą grupę ale zapomnieli że ja jakoś przyczyniłem się do tego . Ogólnie są tu zdrajcy którzy mi przeszkadzają głównie radio zet któremu dawno mogli by zabrać koncesje i zwolnić pracowników za znęcanie się nad ludźmi i kierowanie nimi prawdopodobnie amerykanie bądź Anglicy francuzi Rosjanie Ukraińcy izrelczycy czy hindusi to oznaczało by akt wojny torturowanie zniewolenie obywateli obcego kraju tak to może być traktowane .
   przekadzają sterując tak dziewczynami że nawet umówić się to wyzwanie nawet nie robi wrażenia że jestem sławny i popularny ze mną by umówiły się sławne piosenkarki aktorki celebrytki a ze sklepu czy baru już nie bo jestem za sławny a one biedne i dlatego blokują randowanie przecież wszystko nagrywa telewizja powinienem mieć powodzenie prawdopodobnie warszawa wywiera jakieś wpływy powinni zatrudnić w sklepach barach hostessy takie które by chciały ze mną chodzić.
   Większość tylko udaje bo są dronami dziennikarskimi telewizyjnymi oni nimi kierują nawet życiem osobistym zakazują wychodzić za mąż.
   Niestety Tu też jest wiele mężatek mogły być panny niestety zatrudnili mężatki a re które były po wzięły ślub np. Justyna z restauracji gama myślałem że są dla mnie zarezerwowane jak modelki vs i jak w teledysku Justina Bibera są twoje . Ale oni nie zwracają uwagi czy są pannami a z mężatkami nie da się umówić powinny być same panny .
   Sokołów podlaski to wygląda jak jakieś zoo międzynarodowe wszędzie są drony w sklepach restauracjach sterowane przez kogoś z warszawy ameryki Anglii czy francji a może z Rosji nie da się normalnie rozmawiać bo każdy odgrywa swoją rolę myślę że premier prezydent mnie wiedzą co się tu dzieje że jakieś obce sily wzięły okolice pod okupację i w niewolę . Może że bawią się wszystkimi dziennikarki radiowe telewizyjne prasowe aby mi tylko przeszkadzać bo jestem sławny a oni zazdrośni . Nawet umówić się z dziewczyną to tu wyzwanie w innych miastach jest inaczej łatwiej .


   Powinienem być traktowany z szacunkiem przez mieszkańców okolicznych w tym policję i urzędników wiele inwestycji powstało sklepy bloki galerie czy stadion wiele osób ma dzieki temu pracę i powinni powstrzymać się od ataków na moją osobę .

   Większość dziewczyn to drony kierowane przez media telewizję radio gazety zabraniają im się ze mną umówić .
   Jestem bardzo wpływową osobą na świecie przez to jestem atakowany przez ludzi którzy są kierowani przez warszawę i zagranicę . Ogólnie jestem zagrożony i torturowany przez ich technologie cały czas śledzony co robię oglądam czy o czym myślę odebraną mi prywatność przez media muzyków a nawet polityków . Wygląda jakby cały świat o mnie wiedział i wszyscy ludzie i mam jednak jakiś wpływ na wydarzenia na świecie powinienem być chroniony jak znamy polityk przez odpowiednie służby i powstrzymać organizację która mnie prześladuje . Możliwe że w Sokołowie i okolicy działają służby innych państw np. Francji i wielu innych krajów kontrwywiad mogły sprawdzić kto tu wszystkim kieruje i czyj ludzie słyszą głos .
   Moim zdaniem mogli by mi pomóc sławni lidzie politycy abym miał dziewczynę .
   Jestem przecież osobą szanowaną i wpływają w świecie polityków czy wojskowych mam wpływ na zakupy np. Patrioty czy karabiny grot czy samoloty dla VIP. Podobnie na świecie w Rosji w Europie czy usa . Ja chcę normalnie żyć mieć dziewczynę i przestać być zastraszany atakowany obrażany czy oskarżany przez drony .

   Światem rządzi mafia mediów telewizji radia gazet czy Internetu dodatkowo jeszcze portale społecznościowe jak instagram Facebook Twitter vimeo i inne .
   Większość ludzi na świecie jest przez kogoś kierowana jak drony przejmują nad kimś kontrolę i robią co chcą nawet ludzi sławnych jak muzycy aktorzy czy politycy są pozbawiani własnej woli i publiczności ośmieszani i kompromitowani .
   Kupili miejscowej policji samochody aby mnie chronili w Polsce jestem ich zwiesznikiem premierem prezydentem ministrem a oni jeżdżą i mnie nagrywają w warszawie w sejmie o tym chyba nie wiedzą . Prawdopodobnie są dronami amerykanów francuzów lub Rosjan albo tylko telewizji która nimi się bawi .
   Ja chcę mieć dziewczynę a każdy kto zabrania jest moim wrogiem ! Jakieś loby gejowskie terroryzuje moją osobę i to wśród dziennikarzy i polityków które jest anty rodzinne i zastrasza mnie abym nie miał dziewczyny czy żony .
   Oni nawet sterują zwierzętami czy pogodą wywołując anomalie jak huragany opady spodki temperatury i to wszystko dla zabawy . Większość wojen w ostatnim czasie też ich dzieło jak ukraina Irak czy Syria tam walczący też są sterowani . Wygląda że cały świat jest w niewoli przez jakoś zawansowaną technologie możliwe że pozaziemsko a światem kierują kosmici .

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   telpol
   Czas publikacji:
   wtorek, 06 marca 2018 15:17
 • poniedziałek, 25 września 2017
  • Wpis bez tytułu

     

     Prawdopodobnie jest zawiązana jest zmowa przestępcza wobec mojej osoby przez którą nie mogę umówić się z dziewczyną . Pomimo że jestem bardzo sławny odmawiają cbs i cba mogły wyjaśnić kto nimi kieruje i każe odmawiać chcą abym bym biedny i samotny taki mają plan .

   Przykładem jest siłownia w Siedlcach do której zapisałem  się bo sugerowano mi że jak zapłacę i zapiszę się będę miał dziewczynę jakoś słyszę tylko wymijające i odmowne odpowiedzi . To jest skandal bo jestem jednym najsławniejszych polaków mam fanów na świecie znane celebrytki chciały by się ze mną spotkać czy zrobić zdjęcie  a  w Polsce ciężko się nawet umówić  .

   Jestem sławny w świecie sportu fitnessu i sportu organizuję się sportowe imprezy buduję obiekty sportowe czy przykładową w Warszawie zorganizowano Fiwe fitnesowe expo gdzie prezentowano odżywki czy produkty urządzenia dla sportowców . W każdej siłowni na świecie jestem szefem .

   Prawdopodobnie tu kierują jakieś zagraniczne siły anglicy rosjanie amerykanie  umieszczoną  kamery i wysyła się w internecie zrobiona z mojego życia reality tv dostępne na całym świecie bez mojej zgody i wiedzy a osoby które mnie otaczają to aktorki

   Pobudowali studia aby mnie śledzić i zatrudnili  ludzi do tego za tym mogą stać sportowcy muzycy wojskowi biznes czy dziennikarze

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   telpol
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 25 września 2017 16:38
 • niedziela, 25 czerwca 2017
  • Chce dziewczynę i pieniądze cd.

   Polska wykorzystała mnie jako kraj i ludzie dla swoich korzyści nie dając nic w zamian szczególnie w Sokołowie podlaskim gdzie powstało jakieś zoo z sterowanymi przez jakieś siły dronami słychać glosy czuć czyjąś obecność nagrzewają mózg ludzie są otępiali Zachowują się jakby ktoś przejęli kontrolę nad zachowaniem i życiem możliwe że to nie tylko Polacy ale też amerykanie francuzi czy Anglicy Izraelczycy hindusi czy Arabowie .Nigdy nie wiadomo czy dziewczyna z którą się spotkasz nie jest sterowana przez policjanta czy dziennikarza czy jakiś facet w niej nie siedzi . Ludzie zauważyli że ich partnerki zmieniły i zachowują się dziwnie jakby były nawiedzone czy opętane . Mają technologie sterowania pogodą burzami czy anomaliami pogodowymi . Większość wydarzeń na świecie ma związek z moją osobą i obserwacji mnie od wojen konfliktów czy działań politycznych .  Cały czas mnie się maltretuje i zastrasza i szkodzi się na zdrowiu czy na braku życia prywatnego uniemożliwia normalne związki z dziewczynami randkowanie itp.
   Ja bym chciłl mieć tylko dziewczynę jak inni . Mało kto by mi pomógł bardziej przeszkadza i hejtują atakują zwłaszcza niektóre media muzycy sportowcy celebryci filmowcy gazety czy służby siłowe policja i wojsko a nawet vino czy vimeo portale społecznościowe.
   Ogólnie wykorzystują mnie do zrobienia pieniędzy na podszywaniu się z mnie wszyscy sa mną .
   Najbardziej zyskała polska ściągając wiele imprez sportowych czy kulturalnych mistrzostw w piłce nożnej siatkówce i olimpiady reprezentacja polski odnosi same sukcesy awansuje do mistrzostw Europy czy świata  klasifikując się na najwyższym miejscu w rankingu FIFA oczywiście że dzięki mojej obecności w Polsce tylko że wszyscy udają że o tym nawiedzą mówiąc że mamy dobrych sportowców . Nawet sportowcy udając że nie wiedzą kim jestem .
   Podobnie politycy dzięki temu Polsce przezwano członkostwo w radzie bezpieczeństwa onz itp. Czy wizytach znanych znanych polityków jak Trump .
   Czy przyciągnięto inwestycję czy nie kontrakty eksportowe np. Sprzedaż pocisków do Norwegii które buduje się w Siedlcach czy ciągnie produkowanych w Polsce i wiele innych . Nie tylko muzycy i dziennikarze oddają co się dzieje wokół mnie ale też w onz sejmie czy białym domu czy kremu i często podejmują decyzje inspirując się moją osobą ci którzy sterują na mnie atakami to terroryści chcą mnie atakować bo jestem sławny i popularny na świecie a w Polsce ludzie nie wiedzą nawet jak się nazywam i gdzie mieszkam ogólnie próbuje się ukryć moją obecność tak jakbym nie istniał i wmawia się że on ma dobrze jest aktorem muzykiem dziennikarzem sportowcem czy politykiem a nawet szefem wielkich światowych korporacji i jest bardzo dobrze traktowany a nie prześladowany ma dziewczynę czy żonę itp.
   Mógłby być bojkot tych którzy mię nękają ludziom każą mnie unikać dziewczynom umawiać czy dawać numer telefonu jestem otoczony przez drony sterowane przez muzyków w tym polskich disco polo policje czy dziennikarzy. Przecież jestem sławny na świecie mam koncerty festiwale muzyczne czy filmowe mogli ze mnie zrobić aktora czy muzyka i przy produkcji zatrudnić celebrytów to nie powinienem mieć trudności z umówieniem się ale w Polsce nawet politycy mnie prześladują obrażają w mediach . Wielu z nich zostało wybranych dzięki mojej osobie .
   Amerykanie też dużo zyskali zarobili nakupowano ich broni samolotów itp. Też i inne kraje . Polski rząd kupił samoloty dla vipów bo ja jestem vipem . Koncerny wyprodukowany różne produkty np. Boeing czy airbus max neo samochody konsole aż po napoje . Szefami największych koncernów światowych są osoby do mnie podobne choć mogli by mnie zatrudnić osobiście lub dać pieniądze w  za sukcesy finansowe dzięki mojej osobie osiągnęli .
   W Sokołowie Podlaskim by mnie znaleźli.
   Niestety w okolicy dziewczyny nawet nie chcą dać mi numeru telefonu Bieberowi by nie odmówiły prawdopodobnie ktoś im zabronił możliwe że policja też lokalna może ani     się umówić mogły by powiedzieć oczywiście że dam numer i się umówię.
   W Sokołowie Podlaskim by mnie znaleźli.
   Niestety w okolicy dziewczyny nawet nie chcą dać mi numeru telefonu Bieberowi by nie odmówiły prawdopodobnie ktoś im zabronił ani się umówić mogły by powiedzieć oczywiście że dam numer i się umówię.

   Pomimo tego że jestem nadal popularny i wśród wpływowych osób oraz zwykłych ludzi nadal jestem atakowany przez niektóre media np. Tvn 24 gdzie się grozi rakiem w programach na żywo obraża widzów oraz wielu zazdrosnych dziennikarzy . Choć na nich są nakładane kary ludzie pozywają może trzeba odbierać koncesja na nadawanie stacjom radiowym i telewizyjnym za nieprzestrzeganie prawa . Powinno się nagrywać audycje tak jak oni nagrają mieszkańców i bawią się nimi .
   Podobnie ma się tu z niektórymi muzykami gdzie mnie hejtują w teledyskach czy piosenkach .
   Na szczęście wiele osób nadal jest po mojej stronie w tym politycy jak Donald Trump gdzie przybył w Warszawie i przemawiał . Tylko że nikt tego jakby nie widział i mnie traktują jak zwykłą osobę . Choć dzieją się tu dziwne rzeczy ludzie są sterowani przez jakieś organizację nawet policja gdzie jeżdżą jakby byli w grze komputerowej a nie jak normalne osoby .
   Telewizja ludzie związani z przemysłem rozrywkowym grożą mi że zostanę oślepiony i będę biedny a wszystkie dziewczyny są przez nich kierowane i mnie tylko podpuszczają jako prowokacje oni mają nawet policję . Zupełnie ograniczają mi wolność np. Korzystanie z Internetu czy telefony itp. Jak w jakimś totalitarnym państwie nawet politycy nie wiele robią aby ich powstrzymać i dali mi spokój .
   Jestem torturowany w ból głowy i temperatura z tego co się dowiedziałem to oni to robią Polacy z powodu że przyjechała z Anglii para królewska przeszkodziło niektórym dziennikarzom że tam jestem też sławny i zaczęli się na mnie mścić. Podobno ludzie okoliczni o tym wiedzą możliwe że to ma związek z wojskiem i przetargami a dodatkowo z dziewczynami bo wiele osób próbuje zrobić abym był samotny i biedny i nie miał dziewczyny .
   Możliwe że nie tylko policja ale też służby specjalne polskie i zagraniczne z powodu mojego w wpływu na sytuacje na świecie .
   Najlepiej jak polsce przestano przyznawać imprez sportowych czy artyści czy politycy przyjeżdżać wtedy może przestano robić sobie ze mnie zabawy bo jak narazie nawet pozwalają zagranicznym mediom mnie prześladować np. Francuskim rosyjskim montując wszędzie kamery zabierając dziewczyny nawet są trudności aby się umówić czy pójść na randkę choć przecież jestem nie tylko w Polsce sławny i lubiany na festiwalach czy innych imprezach masowych nie tylko w Internecie na stronach społecznościowych .
   Choć Polska wiele mi zawdzięcza to niewiele zrobiono abym miał przynajmniej dziewczynę tu wszystkim oni kierują nawet kto z kim się spotyka czy bierze ślub zrobili tu ogromne reality tv montują kamery w sklepach barach i innych miejscach aby mnie obserwować i puszczając w Internecie głównie za tym stoi radio zet RMF Fm i media zagraniczne które mogą to finansować .
   Też w śród sławnych osób jak np. Wojewódzki gdzie gdzie podświadomie nakłoniono do ślubu. Podobnie jest u zwykłych ludzi jeżeli nie było miłości a jedynie nakłoniono np. Dla przykładu do ślubu mogą się rozwieść lub unieważnić . Podobno tak się bawią media ( tv radio portale gazety ) i policja ludźmi . Kazali ludziom w pary się połączyć a dla mnie pary nie zrobili choć tu większością kierują a dla mnie wszystkie są za małe to robaki musisz mieć sławną i bogatą dziewczynę a nie zwykło z baru albo w ogóle tak mi mówią.
   W ogóle Polacy dziennikarze powinni być nigdzie nie zapraszani i bojkotowani tak jak ja jestem przez nich nękanych w sejmie odebrać akredytację dla reporterów radia zet i rm RMF może wtedy zaczną szanować ludzi . Prawdopodobnie jestem nagrywany przynajmniej kilkanaście lat stworzono wokół mnie reality z aktorami i statystami którzy są tylko marionetkami w ich zabawie .

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   telpol
   Czas publikacji:
   niedziela, 25 czerwca 2017 14:44
 • niedziela, 05 marca 2017
  • Chcę dziewczynę i pieniądze

   W warszawie do której czasami podróżuje jestem nadal źle traktowany pomimo tego że mi wiele zawdzięcza ja chce mieć tylko dziewczynę i tu jej poszukuję . Mieszkańcy a zwłaszcza zagraniczni turyści mnie wyzywają na ulicy tylko dlatego tu chyba przyjechali aby mi grozić . Dlatego z warszawy pozbierali już koncerty festiwale bilbordy do innych miejsc np łodzi krakowa pewnie też mecze reprezentacji też trwają na stadion śląski. Władzę warszawy powinny coś zrobić i nie kupować nowych tramwajów czy autobusów niech jeżdżą starymi .
   Nawet nie chcą dać mi się umówić z miejscowymi dziewczynami mną być sam tak mówią to też inni powinni być samotni nikt nie powinien mieć part . Ogólnie władzę polski nie wiele robią aby to zmienić choć dostali wyróżnieni i zaproszeni na szczyt g 20 jako kraj który gospodarczo odstaje od członków . Tylko że jak ja nie będę tu przyjeżdżał to warszawa zmieni się w trzeci świat bez nowych inwestycji powinni mnie zachęcać do przyjdzie a wyganiają

   Wiele osób zdaje sobie sprawę że jestem ważną osobą dla bezpieczeństwa państwa w wywiadzie i kontrwywiadzie w Polsce wiele przetargów i zakupów w mon jest inspirowanych moją osobą która ma na to wpływ i odpowiednią widzę .
   Przykładem program Wisła narew śmigłowce czy samoloty okręty itp. wybrano 8 baterii patriotów . Liczba i jakie . Podobnie jest na całym świecie w innych krajach .
   Niestety próbuje mnie się zastraszyć i wywierać wpływ na moją osobę przez jak się określają pacyfistów terrorystów którzy mnie nękają i są w mediach radiu telewizji gazetach czy portalach internetowych . Powinno mi się zapewnić ochronę kontrwywiadowczą i rozpracować sieć która za tym stoi do której należą nie tylko Polacy Anglicy Ukraińcy czy francuzi Niemcy a nawet Szwedzi . Do tego nękanie przez przemysł muzyczny filmowy i media jak radio . Politycy celebryci czy sportowcy i ludzie mogli by bojkotować RMF Fm czy zet jak ja to robię i nie słuchać i udzielać wywiadu w nich .

   W Sokołowie działa jakieś zorganizowane podziemne zmowa przestępcza wiele osób do niej należy aby mi dokuczać moją zainstalowane kamery i porozumiewają się telefonicznie gdzie jestem i co robię możliwe że lokalna policja wie o tym a sterowane może być też poza polską . Niektóre dziewczyny są przecież nagrodą od Ronalda za Euro czy pod reprezentantów polski za ich sukcesy tylko że jakoś do mnie nie docierają .

   Ludzie na świecie się dziwią że w Sokołowie podlaskim nie mogę znaleźć dziewczyny przecież jestem sławny filmy Oscary itp. Muzyka mtv muzycy sportowcy Ronaldo i inni chyba nikt tu nie orientuje się dziewczyny zostały specjalnie zatrudnione powinny wiedzieć i się ze mną umawiać mogła być Monika Krasnodębska Karolina Szachowicz Sylwia Krakówka przecież dzięki temu były by same sławne sokołów to miasto dziwne dziewczyny na całym świecie chciały by ze mną chodzić a w Sokołowie która by chciała czy muszę szukać w innych miastach ?
   Zamiast sklepów galerii wybudować agencje towarzysko to było najlepsze rozwianie .

   W Sokołowie mnie cały czas napadają biją policja nic w tym przypadku nie robi prezydent powinien przysłać CBŚ aby tu zrobiła porządek tak jak Ziobro i wymienił lokalną policję. Ktoś kieruje to mafią dronow możliwe że też o tym w mswia żeby na oczach kamer w mieście i świadków kogoś bito na ulicy i nic w tej sprawie się nie robi .
   Polska to kraj bezprawia rząd premier powinni się wstydzić bo cały świat to obserwuje co się tu dzieje .
   Napadli i pobili mnie dzisiaj przed topazem na magisterskiej wszyscy są świadkami pracownicy sklepu jak i klienci sklepu np. Renata Rusak i wiele osób .
   Wszystkich torturują podejmują kontrolę nad ludzkim zachowaniem mową czy nastrojem ludzie są jak roboty . Mogą zdalnie zabić czy torturować zatrzymać krążenie czy przebić jakby nożem czy z broni palnej realistycznie człowiek jakby był zabijany umierał stracił przytomność . Podobno to muzycy media film nawet sportowcy czy politycy telewizja za tym stoi i organizuje oni mają tako technologie sterowaniem ludźmi czy torturowania zdalnego. Ze mną i innymi tak robią . Jak mówią danego że jestem sławny w filmach i interesuje się wojskiem i polityką . W Polsce są łamane prawa człowieka wprowadza się cenzurę zablokowano portal internetowy wykop starają mnie zastraszyć i uciszyć . Najgorzej w Siedlcach i Sokołowie Podlaskim nawet nie dadzą mi się z nikim spotykać czy umówić się . Prawdopodobnie głównie prześladują mnie Polacy i Europejczycy i Amerykanie .

   Prawdopodobnie dysponują technologią która jest objęta tajemnicą i tylko niektóre osoby są wtajemniczone . Potrafią przejmować kontrolę nad żywymi organizmami zastępować zdalnie żywą tkankę syntetyczną i zmieniać . Wywoływać sztucznie halucynacje dźwiękowe i obrazowe . Podejmują kontrolę nad światem kontrolują tłumy jak też polityków i sławne osoby wpływają na historię świata i wydarzenia . Jakby ta technologia była z innego świata .
   Oczywiście że tu ludzie udają że nic dziwnego się nie dzieje i nie zwracają uwagi że są marionetkami amerykańskimi i są zdalnie sterowane . Słuchają głosów które ich okłamują mówiąc że są z policji i żeby wykonywali ich polecenia .
   Podobnie jest z celebrytami piosenkarkami czy modelkami którym zapłacono aby były moimi narzeczonymi ale one są już robotami pozbawionymi własnej woli i utrudnia im się ze mną spotkanie.
   Z dziewczyn w Sokołowie podlaskim zrobiono prostytutki szczególnie na mieście w sklepach nikomu nie odmawiają tak są sterowane .
   W tym głównie radio zet mtv i nasa możliwe że też politycy oraz sławni muzycy dziennikarze prasowi ze znanych wydawnictw
   Przecież jestem sławny chyba każdy wie to nie powinno być problemu z dziewczynami np. Czy znany muzyk aktor wchodząc do baru sklepu pytając o numer dziewczyny słyszy odmowną od odwiedź pewnie że nie . Niech mi powie jaki jest ulubiony aktor modelka muzyk polityk czy celebryta sportowiec . Może on o mnie słyszał to powinno chyba wystarczyć .

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   telpol
   Czas publikacji:
   niedziela, 05 marca 2017 16:12
 • poniedziałek, 06 lutego 2017
  • Wpis bez tytułu

   Media przejęły kontrolę nad światem tv Internet gazety . Mają wpływ na wydarzenia na świecie sportowe polityczne czy społeczne .
   Niestety stałem się ich więźniem głównie polskie ale nie tylko stacje radiowe i telewizyjne przejęły moje życie oraz wielu innych osób . Prawdopodobnie przy pomocy zaawansowanej technologii z ludzi zrobili żywe drony roboty sterując nimi jak zabawkami gdzie mają iść co mówić jak się zachowywać nawet widzą ich oczami czy słyszą co oni nie wiem w jaki sposób to robią ale nawet politycy stali się ich ofiarami dziwnie się zachowują moją inny głos czy mówią niezrozumiale np. Obama czy Trump . Moje otoczenie też tak wygląda i też jestem torturowany jak też inne osoby .
   W Polsce media ustawiły wybory prezydenckie czy parlamentarne kierując się wyglądem polityków czy nazwiskiem .
   Podobnie jak wielkiej Brytanii gdzie zrobiono referendum w sprawie wyjścia z unii europejskiej też zmieniono premiera na polskie brzmiące imię Teresa tak jak w USA gdzie do wyborów zgłosili się kandydaci których wcześniej lajkowałem na Facebooku i czy tam coś umieściłem np. Wideo i tym zainspirowali się aby wystartować w wyborach tak jak Clinton czy Trump .
   Ogólnie jestem nadal nękany zastraszany przez jakoś organizację przydała by mi się pomóc bo wszyscy dookoła są dronami jak w awatarze nawet policja i inne służby które miałyby mnie chronić . Bo jak na razie utrudnia mi się podróżowanie czy nawet kontakt z innymi ludźmi .
   Jakieś służby specjalne jak mi5 czy cia mogły by mnie wspomóc bo jednak mam jakiś wpływ na wydarzenia na świecie polityczne wojskowe czy handlowe .
   Ludzie myślą że jak jestem sławny to też mam dużo pieniędzy a tak nie jest a powinno być .

   https://www.youtube.com/watch?v=2RAK_phNnBE&index=37&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w

   https://www.youtube.com/watch?v=HXpMW0jZ2oU&index=53&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w

   https://www.youtube.com/watch?v=lA05nR6aAlg&index=54&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w

   https://www.youtube.com/watch?v=Aevo3S-u_SM&index=59&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w

   https://www.youtube.com/watch?v=p622CIuHCgk&index=66&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w

   https://www.youtube.com/watch?v=qk4hBxvvdhU&index=73&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w

   https://www.youtube.com/watch?v=HpuR7axR6m0&index=86&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w

   https://www.youtube.com/watch?v=T9VWNASd6Yk&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w&index=90

   https://www.youtube.com/watch?v=L0Lqe4aG95o&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w&index=155

   https://www.youtube.com/watch?v=cvFdFAr_7po&index=203&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w

   https://www.youtube.com/watch?v=DAUoA2eGz-I&index=204&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w

   https://www.youtube.com/watch?v=ej7wvWL2OoA&list=LLQhJIcDNDWsvecRM-B0jR5w&index=8

   https://www.youtube.com/watch?v=a7fZPMUHotE

    Wiele osób firm zawdzięcza mi że zrobiło dużo pieniędzy muzycy aktorzy sportowcy czy korporacje powinni mi za to podziękować jeżeli nie pieniędzmi to przynajmniej załatwić mi dziewczynę to niebyło by trudne bo jestem sławny ale są źle i zazdrosne osoby w mediach które im nie pozwalają jestem w jakimś obozie koncentracyjnym zarabia się ludziom się ze mną spotykać w tym uczestniczą też polscy politycy którzy nic nie robią aby poprawić moją sytuację np. Legia warszawa która dzięki temu że jestem jej kibicem awansowała do ligi mistrzów i tam
   Odniosła sukces finansowy ( podobnie jak pzpn ) powinni mi się za to odwdzięczyć jeżeli nie finansowo to przynajmniej przysłać dziewczynę bo te w Sokołowie podlaskim powychodziły za mąż dla zabawy i nie chcą się rozwodzić się .
   Bo myślały że jestem zbyt sławny jak dla nich .

   Nie tylko w sokolowie podlaskim czy warszawie ale nawet w Siedlcach jestem atakowany i nie traktowany jak VIP ( sławna i wpływowa na świecie osoba ) choć polowe tego miasta zbudowano dla mnie sklepy kluby stadiony czy galerię handlowe czy umieszczając lotnisko dla śmigłowca ratowniczego . Unia europejska powinna zabrać dotacje dla tego regionu i biznesmani zwinąć interesy które w podzięce dla mojej osoby tu postawili inwestując własne pieniądze .
   Tu też przejęły większość obiektów media jak radio rmf Fm czy zet i lokalne działające z Siedlec montując nielegalnie kamery robiąc reality tv z tej okolicy sterując i nakłaniając ludzi przeciwko mojej osobie . Mam podejrzenia że są ustawiane przeciw mnie losowania lotto i zakłady sportowe abym nie wygrywał . Prawdopodobnie ani premier prezydent nie wie że oni mnie mordują .

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   telpol
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 06 lutego 2017 18:20
 • poniedziałek, 31 października 2016
  • Wpis bez tytułu

   Jestem jedno z najważniejszych osób w Polsce należy mi się ochrona ciągle mnie nękają grożą a nawet napadają lokalna policja nic nie robi aby temu przeciwstawiałać przydała by się kontroli z mswia czy prokuratury co tu się dzieje dlaczego jestem zagrożony i kto się znęca i torturuje moją osobą oprócz radia i telewizji .
   W ostatnim czasie polska odniosła wiele sukcesów na świecie w polityce w sporcie czy gospodarce i to prawdopodobnie dzięki mojej osobie . Szczyt NATO w wszędzie najwięksi politycy w Polsce wizyta papieża dni młodzieży miliony które na tym zrobił Kraków sukces piłkarzy na euro historyczny awans wiele inwestycji zagranicznych w tym kraju można wymieniać dalej tylko ze moja sytuacja mnie ulega prawie nadal jestem zastraszany torturowany czy napisany a władzy to nie obchodzi prezydenta premiera co się tu dzieje prawdopodobnie też obce służby za tym stoją amerykanie czy inne nie tylko agencja wywiadu czy kontrwywiadu czy Cbs czy abw
   Przydało by się śledztwo czy działka jakaś organizacja której celem prześladowanie mnie . Oczywiście też w tym uczestniczy telewizja czy radio jak RMF Fm które dosłownie grozi mi na antenie wyszyta czy obraża podobnie jak inne media rada etyki mediów powinna zdecydowanie interweniować w tej sprawie jak też prokuratura ja czuje się zagrożony ludzie wiedzą o tym co się tu dzieje życie i zdrowie moje jest w niebezpieczeństwie a także moje wolności obywatelskie nie dadzą mi żyć jak normalnemu obywatelowi .
   Z tego co ludzie mówią wynika że chcą mnie zabić lub oślepić zainstalowali urządzenia emitujące promieniowanie szkodzące zdrowiu tak jest w Sokołowie oni przejęli to miasto .
   Możliwe są sankcje na polskie leżeli sytuacja się nie poprawi politycy przestaną przyjeżdżać sportowcy przegrywać inwestycje odpływać mniej reklam w tv czy radiu i itp.
   Tam gdzie mieszkam jest gorzej.
   Pomimo tego że polska zrobiła dzięki mnie miliony na inwestycjach czy turystyce np. Dni młodzieży w Krakowie czy szczyt NATO w warszawie albo fabryki np. Vw ,
   Mercedes sklepy galerię restauracje wybudowane dzięki inwestorom .
   Polska zyskała znaczenie na świecie prawie jak mocarstwo korzystają politycy dla swoich celów a ich nie obchodzi co się ze mną dzieje czy jest jakaś akcja aby mnie torturować w której w której skład wchodzą media telewizje radia prasa światowa oraz przemysł muzyczny filmowy i informatyczny . Polski sport ogromne zyskał awans na euro i tam historyczny sukces awans polskiej drużyny po kilkudziesięciu latach do ligi mistrzów czy medale na olimpiadzie które też nie były przypadkowe . Powinno mnie się traktować jak bohatera narodowego i chronić przed organizacją która mnie torturuje i ona jest nie tylko polska ale też innych krajów jak usa czy uk I Rosja .
   Część polityków jest po mojej stronie prezydent dal po 500 złotych aby zachęcić je do mnie jako nagroda premier podniosła płacę minimalną też jako aby ludzie byli bardziej przychylni mojej osobie .
   Namawiają ludzi aby mnie atakowali robiąc z nich żywe drony i sterując nimi będąc może granicami kraju np. W Ameryce . Potrafią kontrolować ludzi i ich zachowania a nawet mieć wpływ na organizmy żywe i to na odległość w ten sposób torturować i zastraszać . Świat nie wie co się tu dzieje i jaką mają technologie jak z filmu sf która jeszcze nie istnieje oficjalnie . Nawet nie dają mi mieć dziewczyny i spotkać się z nimi ogólnie stworzoną obóz koncentracyjny z kamerami podsłuchami i strażnikami . Pytanie kto tym kieruje eska zet czy rfm fm czy telewizje polskie i zagraniczne możliwe że. Też muzycy policja i służby specjalne . Podszywają się pod polityków sportowców czy muzyków aktorów mówiąc ich głosami .
   Dziewczyny są zniechęcanie tym że oślepnę czy będę kaleko bo oni tak zrobią i mnie torturują tym mnie straszą . Choć dzięki mnie mogły być sławne na świecie mogłyby by je naśladować sławne aktorki piosenkarki czy modelki pisane o nich piosenki czy filmy itp. Już nie które tak się wypromowały na świecie będąc kelnerkami czy sklepowymi .
   Choć ktoś nimi kieruje mówi im na ucho co mają mówić jakie pozy przyjmować i robić miny .
   W tym są strażacy policja i inne służby zmieszane . Brak swobód obywatelskich w tym mieście prokuratura powinna się zainteresować co się tu dzieje zupełnie strefa 51 nawet pojawiają się jakieś energetyczne postacie dziwne dźwięki i głosy ludzie są napromieniowani i jakimś laserem po oczach lub czymś w tym rodzaju abw powinno zainteresować się tymi zdarzeniami w Sokołowie polskim .
   Grożą i zastraszaną używają przy tym technologii zawansowanej głosy wydobywające się z różnych miejsc np. Brzucha lub innych miejsc otoczenia ogólnie wygląda jakby chcieli mnie zniszczyć i zabić mówią że to przez jakoś nagrodę . Mówi się że za tym stoi Hollywood i amerykańscy i brytyjscy muzycy którzy to finansują . Prawdopodobnie za większością tych zdarzeń stają amerykanie cia i inne służby specjalne polskie i zagraniczne . Prowadzą inwigilację nawet na co patrzę co mówię i co myślę ogólnie jestem bardzo prześladowany tak jestem .
   Najdziwniejsze jest to że z moich tortur czerpią inspirację dla swoich dzieł sadyści artyści czy w piosenkach teledyskach koncertach scenografia w modzie fotografii filmach wyrobach elektronicznych samochodach . Prawdopodobnie urządzają prowokacje i starają mnie oczernić prawo podobnie też za tym stoi policja której przeszkadza że jestem sławny i to wśród polityków prawdopodobnie jest tu organizacja którą kierują celebryci muzycy abym nie był politykiem ani bogaty oni mogą do wszystkiego się posunąć .
   Moje życie i zdrowie jest zagrożone przez to mafie oczekuje pomocy od ludzi polityków celebrytów muzyków sportowców aktorów czy dziennikarzy organizacji broniących prawa człowieka i od ludzi zainteresowali się moją sytuacją

   Telewizja i radio stworzyła rodzaj mafii która mnie prześladuje umieści umieścili wszędzie kamery Pozbawiając mnie wszelkiej prywatności a dodatkowo mają technologie aby mnie torturować . Używają pola magnetycznego i jakiś substancji podatną na nią oraz promieniowanie potrafią kontrolować mózg układ nerwowy i co czujemy odruchy ludzi wywoływać ból uczucie palenia przebijania przez metal wywoływać halucynacje itp. a nawet uszkadzać itp i nie tylko ludzi . Z osób mogą robić drony kierować jak robotami mówić im co mają robić i mówić mogą umieszczać mikro czujniki w organizmach żywych kamery głośniki wykorzystują jony rodzaj głośników czy coś w rodzaju Nano robotów i taką technologie która nie istnieje jeszcze
   Dziwie się że prezydenta i rządu nie obchodzi że jakaś organizacja torturuje obywatela polski w swoim kraju nie czuł się bezpiecznie i wolny . Przecież się bawią jeżdżą po świecie ciebie naśladują mają służby aby mnie uratować i powstrzymać prześladowców .

   Ludzie i prokuratura powinni nagrać programy telewizyjne i radiowe bo tam cały czas się obraża czy nawet grozi zmieniają program zależnie czy go oglądam . Media na świecie zatrwożyły rodzaj mafii która przejęła kontrolę podobnie jak przemysł muzyczny filmowy czy elektroniczny naukowy oraz moda i sport . Podobno za tym stoją policja i służby specjalne międzynarodowe .
   Głównie organizują to Polacy i amerykanie
   Którzy głównie to fundują .
   Nazywają to zabawą a to zwykli sadyści i mordercy i przestępcy celowo chcą zaszkodzić mi na zdrowiu a dodatkowo próbują zastraszyć abym o tym nie mówił . Nawet zastraszaną abym nie spotkał się z nikim i był sam .
   W tym uczestniczą muzycy filmowcy Hollywood celebryci jak i zwykli ludzie politycy biznesmeni ludzie sławni i wpływowi oraz większość stacji telewizyjnych i radiowych oraz prasy prawdopodobnie jest to technika wojskowa i oni też się znęcają nad np. RMF fm zet polo tv eska
   Dziennikarze i wiele osób o tym wie które pracują np. W tv i radiu nawet zwykli ludzie czy kibice .
   Dlatego się mszczą że jestem sławny i wg sceptyków nie istnieje . Mam tysiące fanów na całym świecie którzy chodzą na koncerty słuchają muzyki oglądają filmy chodzą na mecze czytają kolorowo prasę używają Facebook czy instagrama itp. Porównują mnie do sławnych legendarnych osób a tu chcą mnie zniszczyć a ja chce normalnie żyć mieć dziewczynę itp .

   Nawet politycy zrobili z tego rodzaj kultu stosując numerologie co do liczby i parametrów technicznych  przy np . zakupach rakiet czy śmigłowców najpierw wybrali aw 101 ( merlin ) zrezygnowali póżniej francuski śmiglowieć i też zerwali jakby była to dziewczyna którą  można zostawić  .

         Szukam dziewczyny jeżeli jest jakaś chętna być ze  sławną osobą  to niech do mnie napiszę czekam na oferty a dzięki znajomości ze mną może zrobić karierę jako aktorka modelka  piosenkarka czy celebrytka albo i nie .

   https://www.youtube.com/watch?v=pPEv_hY_paA&feature=youtube_gdata_player

   https://www.youtube.com/watch?v=IPD_Y-yhJsQ&sns=tw

   https://www.youtube.com/watch?v=Dy-09bkTU_8&sns=tw

   https://www.youtube.com/watch?v=mkb9i5trjsg&sns=tw

   https://www.youtube.com/watch?v=xSx5-VlkhNk&sns=tw

   https://www.youtube.com/watch?v=q6J71Jx4gHU&sns=tw

   https://www.youtube.com/watch?v=6AgtNhVByjw&sns=tw

   https://www.youtube.com/watch?v=flLiNTPIsyg&sns=tw

   https://www.youtube.com/watch?v=DZ7hzj57Z4M&feature=youtube_gdata_player

   https://www.youtube.com/watch?v=YwDQz1zGws0&sns=tw

   https://www.youtube.com/watch?v=mGDeAWDNaZo&sns=tw

   http://www.dailymotion.com/video/x4np2kz_opening-ceremony-of-rio-olympics-2016-hollywood-asia_fun
      mój e-mail
   tele-pata@outlook.com

   Najlepiej ze zdjęciem wiekiem i numerem telefonu  

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   telpol
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 31 października 2016 11:42
 • niedziela, 06 września 2015
  • Oczywiście przyjmuje wsparcie finansowe w ofierze czy poświęceniu ( fundacja )

   Dla osób chętnych mi pomóc materialnie ( fundacja ) a na pewno wiele osób  chce o to   numer konta na które można przekazywać datki . Dziękuje .

    

   Dla osób z Polski

   numer konta 

   Przemysław Kuziak

   41 2490 0005 0000 4000 1465 5033

   Dla za zagranicy

   Przemysław Kuziak 

   swift / bic :  albpplpw   pl 41 2490 0005 40000 1465 5033 

   Każda kwota przelana na moje konto się liczy .

   Biorąc pod uwagę moją popularność wśród bogatych osób milionerów ludzi show biznesu muzyki filmu sportu czy biznesu to powinienem mieć duże szanse na rozwinięcie swojej fundacji które są teraz bardzo modne .

   Każda suma dla mnie się liczy i aby kontynuować dalej moją działalność .

   Wiele osób dzięki mnie pośrednią zarobiło miliony np. muzycy wydano płyty single byli zapraszani do różnych programów  trasy koncertowe... aktorzy niektórzy częściej grali w filmach czy sportowcy byli sponsorowani czy zapraszani na różne turnieje i  je wygrywali ...

   Wszyscy oni w ten sposób mogli by mi podziękować .

    

    

    

    

   mój e-mail

   tele-pata@gazeta.pl

   gadu gadu  numer   37846336

   dla  osoby które chcą się skontaktować .

   W polsce niestety jestem prześladowany nękany i atakowany oraz oczerniany do tego jestem poddany totalnej inwigilacji gdzie tylko się dało zamontowano kamery podsłuchy w tym uczestniczą także polskie media głównie stacje radiowe oraz niektóre telewizje . Moja osoba jest atakom przez zorganizowane grupy mieszkańców polscy dziennikarze o tym wiedzą część ataków jest inspirowana z poza polski głównie z ameryki . dlatego pomoc finansowa dla mojej osoby można traktować jako pomoc charytatywną .

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   telpol
   Czas publikacji:
   niedziela, 06 września 2015 10:06
 • wtorek, 14 lipca 2015
  • Bardzo sławna osoba i tak powinienem traktowany jak VIP

   Która chce być dziewczyną sławnej osoby globalnie jak ja ? Czekam na chętne . Oczywiście że jednym z głównych zadań moich jest znalezienie dziewczyny wydaje się że proste przecież jestem sławny a to jeden najlepszych afrodyzjaków . Tak się jednak tylko wydaje bo w Sokołowie niektóre są w sieci która je kontroluje i każe im grać jakieś rolę są pozbawione własnej decyzji i nawet jakby chciały ktoś im zabrania podejrzewam że to część tej gry która jest w Sokołowie w wokół mojej osoby a głównie to zagranica amerykanie i możliwe że lokalna policja telewizja mają swoje drony .
   Najbardziej na tym tracą te dziewczyny które dzięki mnie stają się globalnie sławne NP. Jedna która pracuje w sklepie to nawet papież jeździł podobnym do jej samochodem czy o niej piosenki wielkich światowych gwiazd sławne modelki piosenkarki ją naśladują jej fryzurę czy ubiór podobne prezenterki mną eurowizji do mniej ogólnie stale się sławna może się chwalić koleżankom pokazywać filmiki zdjęcia gdzie jest bohaterką . Tylko że nie można z nimi się im mówić bo ktoś kontroluje im szkodzi bo każda która zemną by się spotkała stała by się sławna jak NP. Dziewczyny piłkarzy itp. Moje dziekana są sabotawane przez często zazdrosnych ludzi  którzy utrudniają moje działania . Niestety niektóre stają się zabawkami marionetkami w rękach  sławnych kobiet czyli sieci mówią co im każdą i robią taka się aktorkami pozbawionymi własnej woli .
   Powinienem mieć chyba duże powodzenie będąc tak sławnym .
   Największe gwiazdy modelki piosenkarki aktorki by chciały a polskie ? Czy te lokalne z okolicy w której mieszkam tym bardziej i cieszyć się że tu jestem bo mają szansę mnie spotkać .
   Nie wszystkie chcą bo nie zadają sobie sprawy że dzieki mnie byłby sławne i bogate a nie pracować w sklepie z butami przykładowo .

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   telpol
   Czas publikacji:
   wtorek, 14 lipca 2015 18:57

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa